Skauti, vlčata a světlušky

Scházíme se každé úterý 16:30 před klubovnou nebo u nástěnky za zastávkou Adamov III - Ptačina. Vždy v pátek nebo v sobotu přijdou rodičům smsky, které určí místo srazu. Oblečení na schůzku volte vždy vhodně dle aktuálního počasí a počítejte s návštěvou lesa.

• S sebou do klubovny si nachystejte přezůvky a hrnek, které pak v klubovně ponecháte.
  • Na každou schůzku si vezměte:
  • deník a psací potřeby,
  • svačinu nebo alespoň pití,
  • KPZku,
  • uzlovačku,
  • Stezku - brožuru, kterou dostanete.

Jak se dostaneš na schůzku a v kolik se vrátíš?

Autobus z Ptačiny odjíždí 16:02 ze zastávky u nástěnky. Zpátky se vracíme autobusem ze zastávky Obchodní dům v 18:14. Na Ptačině jsme v 18:24.

Pokud je sraz na Ptačině pojedete ze zastávky Obchodní dům v 16:14 a nazpět se vrátíte autobusem z Ptačiny v 18:02 a u Obchodního domu jste v 18:22.