Aktivity

Michal povede svou družinku jako obvykle každé úterý od 16:30 do 18:00. Určitě se bude letos občas střídat i s naší vedoucí Klárkou - mrkněte se do sekce NÁŠ TÝM, s kým se budete v letošním roce potkávat!

Každoroční akce Drakoneček pořádána blanenskými skautskými středisky je opět tady. 3. dubna na vás čeká spousta zábavných her a maxi autodráha. Společnou výpravu neplánujeme, ale vítaný je každý ve věku 6 - 14 let.

První letošní výprava skautů, vlčat a světlušek se uskutečnila 25.3. - 26.3. Ranní sraz se nám úplně nezdařil, ale všichni přišli v akademické čtvrthodince. Plánování cesty proběhlo již na schůzce a nebylo tedy co řešit. Od Máchova památníku nás dělí 4 km stoupání. Skauti plní energie kopec pokořili bez jediných problémů. Odměnou nám byl krásný...