Co se u nás děje?

Každoroční akce Drakoneček pořádána blanenskými skautskými středisky je opět tady. 3. dubna na vás čeká spousta zábavných her a maxi autodráha. Společnou výpravu neplánujeme, ale vítaný je každý ve věku 6 - 14 let.

První letošní výprava skautů, vlčat a světlušek se uskutečnila 25.3. - 26.3. Ranní sraz se nám úplně nezdařil, ale všichni přišli v akademické čtvrthodince. Plánování cesty proběhlo již na schůzce a nebylo tedy co řešit. Od Máchova památníku nás dělí 4 km stoupání. Skauti plní energie kopec pokořili bez jediných problémů. Odměnou nám byl krásný...

Akce byla zrušena z důvodu nařízení vlády ČR v boji s Covid-19. Skauti se domluví na náhradním termínu úklidu po uvolnění nouzových opatření. Naši benjamínci uklidili jejich oblíbený park na středeční schůzce 7.10.

Na začátku března starší děti našeho oddílu pod vedením Lucie a Raduš vyrazily vlakem přes Židenice směr Kuřim. Všichni zde společně absolvovali dvě hodiny lezení na stěně Dufek. Pěší cesta zpět vedla přes Babí lom a Vranov až do Adamova.

Je 1.1.2020 a my už víme, že skaut v Adamově, tedy 4.skautský oddíl ŠEDÉ SOVY ADAMOV je živý a pomáhající!!! Dneska jsme se sešli u kostela kolem 14,20 hodin. Už tam nás byla kupa ( počítejte se mnou):