3. letošní soutěž

06.02.2021

Opět nám napadl sníh a to je ideální pro další soutěž. Tentokrát to nebude bláznivé, jako jízda na sněhu, i když se vám zadání může zdát poněkud zvláštní vzhledem k roční době. Několik málo hřejivých paprsků posledních týdnů mi připomnělo oblíbenou činnost z letních večerů. Kdo uhádne, co to asi je? Opékání špekáčků. A to je i dalším soutěžním zadáním. Ovšem nejde zde jen o samotné opékání špekáčků, ale hlavně o tolikrát trénované zapálení ohně. Nezapomeňte na řádnou přípravu ohniště (doporučuji využít některé ze stálých ohnišť), bezpečnost (jak dobře všichni víme, s ohněm si nehrajeme), řádné uhašení a případný úklid ohniště. Pomoc při plnění úkolu není jen povolena, ale dokonce doporučena. Jsem velice zvědavý kolik tatínků si na tento nelehký úkol troufne.

Souhrn zadání soutěže:
Bezpečně rozdělej oheň a udržuj hoření po dobu opékání. Opeč špekáček a vyfoť, jak si pochutnáváš i přes lednovém mrazivém počasí. Nezapomeň oheň pořádně uhasit.

Jaká bude tento týden odměna?
Pro prvního z vás, kdo vloží do komentáře na FB fotku, čeká sada na přežití. Všichni zúčastnění skauti vyhrají karabinu.

Jak dlouho máte na plnění úkolu?
Soutěžní fotky vkládejte na FB Skauti Adamov do 14.2.