PF 2021

01.01.2021

Nazdar skautky a skauti,

máme za sebou rok plný nesnadných zkoušek a nepříjemných situací. Skautování tak, jak ho známe, nám bylo po většinu roku znemožněno proticovidovými opatřeními. V osobním životě jsme se s tím většinou zvládli poprat a na mnohé omezení si rychle zvykli. Adamovskému skautingu se to podařilo alespoň z poloviny. Mé velké uznání a díky za rok 2020 patří Fidorce, která online vede schůzky obou družin benjamínků, a také právě těmto dětem, které i přes absenci osobního kontaktu stále naplno dělají zadané úkoly. Všichni jsme doufali, že s příchodem roku 2021 bude pandemii konec a vrátíme se zpět k pravidelným schůzkám, denním i víkendovým výpravám a spoustě dalších naplánovaných akcí. Bohužel tomu tak prozatím není a do jara nejspíš ani nebude. Přesto všechno se nevzdáváme naděje a připravujeme aktivity pro náš oddíl na celý rok. Hned, jak nám to vládní nařízení umožní, skočíme do skautingu naplno a budu moc rád, když u toho budete všichni zase s námi.

Přeji našemu 4. oddílu Šedé sovy Adamov všechno nejlepší do roku 2021 a doufám, že nám zachováte přízeň. Stejně tak i Vám všem přeji, aby letošní rok byl lepší, než ten minulý a hlavně mnoho zdraví. Zde některé z plánovaných akcí:
- 1 x měsíčně tvoření/vaření v klubovně.
- 1 x měsíčně promítání v klubovně.
- Na jaře výprava do další jeskyně.
- Výprava do již známého lezeckého centra. Tentokrát prvně výlet, pak lezení.
- Víkendová výprava.
- Velikonoční pletení pomlázky.
- Dětský den.
- Pálení čarodějnic.