1. a 2. soutěž

08.01.2021

Jak všichni víme, stále není možné skautovat tak, jak to z minulosti známe. Rozhodl jsem se zavést soutěže, které vám alespoň částečně nahradí pravidelné schůzky. Na podzim již jedna soutěž proběhla a se zpožděním, za což se velice omlouvám, vyhlašuji vítězem Míšu Škaroudka. Vyrobil a zaslal fotky krásného draka. Zaslouženou odměnu bude mít koncem ledna u Fidorky.

Jelikož nám konečně napadl sníh a je třeba toho řádně využít, vyhlašuji hned dvě soutěže:
1. Nejzajímavější stavbu ze sněhu
Může to být sněhulák, iglú, hrad, skokánek nebo cokoliv, co vás napadne. Já osobně nejvíce fandím kreativitě a fantazii. ;)

2. Jedinečná jízda na sněhu
Ať už zvolíte neobvyklé jízdní náčiní, jak jste např. mohli vidět ve všem dobře známém filmu S tebou mě baví svět, oblečete kostým a uděláte si tak karneval na sněhu či vymyslíte jedinečný jízdní styl je na vás. Jen, prosím, dbejte na bezpečnost, ať kvůli soutěži nedojde k úrazu.

Pro koho je soutěž určena?
Pro všechny členy 4. oddílu Šedé sovy Adamov

Jak se soutěže zúčastnit?
Stačí své stavby a jízdy vyfotit či natočit a poslat emailem nebo vložit na FB Skauti Adamov.

Kdy soutěž končí?
Jedná se o dvě soutěže a proto máte téměř dva týdny na poslání fotek nebo videí. Poslední den bude stejně jako konec registrace 20.1.2021.
25.1. můžete na našem webu očekávat další soutěž.

A o co se bude soutěžit?
Krom super zábavy při plnění úkolů, se hraje o stylový kluzák Sulov a Yate Skiboard.